ג'נס גלובל

ג'נס גלובל

אחת הנקודות הרגישות שלנו היא העור, קמטי ההבעה וקמטים נוספים שצצים פה ושם לא מחמיאים לנו, והמשאלה של נשים רבות היא פשוט להעלים אותם במטה קסם ! נשמע מורכב אך מסתבר שיש שיטות שהוכיחו את עצמן.

סדרת הקוסמטיקה לומינס של ג'נס גלובל היא הצלחה מטאורית של מוצרים קוסמטיים ייחודיים בקנה מידה בין-לאומי. התכשירים נמכרים בכמויות עצומות וגורמות למהפך של ממש בקרב המשתמשות בו, והרי מחמאה טובה, עושה לנו את היום ! נתח המכירות של החברה גדל מיום ליום בעיקר בעקבות המלצות אישיות מאישה לרעותה. אישה שמשתמשת במוצר ורואה את ההבדלים בין המראה שלה עד עתה למראה החדש שלה, ממליצה בכל פה לחברותיה ולמשפחה לרכוש את המוצר. הנשים שנהנות מהמוצרים הן השגרירות הטובות ביותר שלנו.

הנהלת חברת ג'נס גלובל מאמינה באופן מוחלט במוצר ולכן זו החברה היחידה בעולם שמעניקה אחריות על מוצרי הקוסמטיקה הללו. גם משרד הבריאות הישראלי, ערך בדיקות מקיפות על המוצרים ונתן להם את חותמת משרד הבריאות המאשרת את השימוש בהם.

סדרת לומינס מבוססת על מחקר רב שנים שנעשה במעבדות החברה. כאן מתבצע ניטרול של גורמי הגדילה, הם מוחדרים בתהליך הייצור למוצרי הקוסמטיקה השונים מסדרה זו, כך נוצרת תרכובת חדשנית הגורמת הן להצערת העור, הן להשארת העור במצבו הנוכחי והכי חשוב לעצירת תהליך הזדקנותו. מסתבר שגורמי הגדילה הם אלה השומרים על הנעורים כך שהימצאותם בשכבה האפידרמית בעור גורמת לשימור המצב הקיים, וגם אם אנחנו מתבגרות, העור נותר צעיר כפי שהיה ביום שהתחלנו את השימוש במוצרי לומינס.

השימוש במוצרי לומינס הייחודיים של ג'נס גלובל, גורם לאישה להיראות צעירה יותר כיוון שהעור שלה מוצק וחלק, היא מטופחת, קורנת, ומלאה בחיוניות ובאנרגיות. התחושה הפנימית שיצרת שינוי מהפכני במראה החיצוני, גורמת לאושר רב לכל אישה.

בסדרת לומינס של ג'נס גלובל אפשר לרכוש, קרם לניקוי פנים, קרם ייעודי ליום וללילה, סרום ומוצרים נוספים. זו החברה היחידה המאפשרת שלושים ימי התנסות.

בחיפוש אחר פתרונות לנושא העור, נשים רבות מבצעות טיפולי בוטוקס, או ניתוחים שונים בפנים ובחלקי גוף אחרים. בשלב מסוים, נשים רבות מחליטות להפסיק את הטיפולים הללו ולהשתמש במוצרי ג'נס גלובל המומלצים, ונשים אחרות שמעדיפות לא להיכנס לתהליכים כירוגים כלל, בוחרות אף הן להשתמש במוצרי לומינס ושמחות לדעת שיש אפשרות לטפל בעיר בדרך שאינה כוללת ניתוחים המרתיעים אותן.

התוצאות לא מאחרות לבוא, כל הסביבה רואה את השינוי המהותי בעור והאישה קוצרת מחמאות בכל יום ובכל מקום שבו היא נמצאת.