בלונים לחתונה

 

הכניסה לאולם חתונות או לגן אירועים המקושט באלפי בלונים צבעוניים, משרה באופן מידי תחושת שמחה לכל המוזמנים כי כולם נזכרים באווירה הקופצנית בימי ההולדת של הילדים שלהם או בימי ההולדת שלהם. …..

החלטה על עיצוב בלונים לחתונה

אם בין שלל המשימות לקראת החתונה, החלטתם לבחור גם עיצובי בלונים. קיימות אין ספור אפשרויות לעיצוב ולקישוט בלונים לחתונה, וכל זוג מתלבט ומחליט על העיצוב המתאים ביותר לאישיות של החתן והכלה, לגודל השטח שבו ניתן להציב את סידורי הבלונים, ולסגנון החתונה.

אנחנו נשמח להמליץ לכם מתוך הניסיון הרב שלנו, על שפע הרעיונות שלנו לעיצוב בלונים לחתונות, כדי שתבחרו מתוכם את הדברים שהכי ישמחו אתכם ואת המוזמנים שלכם.

רוב הזוגות, בוחרים להציב בכניסה קשת עצומה או כמה קשתות המכניסות את הקהל ישר לאווירת הבלונים, ועל קיר הכניסה מתנוסס כיתוב של שמות בני הזוג מבלונים בצבעים האהובים עליהם או המתאימים לעיצוב הכללי של האולם, לדוגמה בצבעי אדום ולבן.

בכניסה לחופה יופתע הקהל לגלות שמשני צדי השטיח, יוצבו עמודי תאורה עם עיצובי בלונים בצורות של חתן וכלה, ובלונים נוספים בצבעים עוצמתיים שייחדו את מעמד החופה. הבלונים ילוו את החתן ואת הכלה עד כניסתם לחופה.

במהלך החופה, יחלקו דיילות בלוני הליום מעוצבים לכל אחד מהמשתתפים. בדרך כלל אלה בלונים לבנים בצורת לב, או בלונים לבנים שהודפסו במיוחד עבור אירוע זה ועליהם מודפסים שמות החתן והכלה. הקהל ממתין בסבלנות עד שבירת הכוס וברגע זה כולם יחד מפריחים את הבלונים השמימה. זהו רגע נפלא שמאחד את כל הקהל הגדול שרבים מהם לא מכירים איש את רעהו, אך מבצעים פעולה משותפת ומרגשת ברגע אחד. מאות בלונים לבנים מפלחים פתאום את שמי הלילה השחורים ואף אחד לא יכול להישאר אדיש למראה ייחודי זה.

אמן בלונים

זוגות רבים שוכרים אמן בלונים שמתמחה בעיצוב בלונים לאירועים שינעים את זמנם באי האירוע. אמן הבלונים הוא אדם בעל זריזות ידיים עצומה, הוא מכין תוך שניות בלונים בשלל צבעים והתאמות ככובעים. האורחים שיפזזו על רחבת הריקודים ישמחו לקבל כובעים ייחודיים שהוכנו מראש ושאינם דומים לכובעים של האורחים האחרים. במהלך המסיבה, אמן הבלונים ממשיך ומכין עוד עשרות כובעים עם פי בקשתם של האורחים השונים, בצורות של חיות ודמויות מוכרות מהטלוויזיה. בנוסף לכך ימתינו לאורחים על רצפת הרחבה, מאות בלונים גדולים מעוצבים שיוסיפו לאווירה הססגונית בעת הריקודים

חלוקת כובעי הבלונים והבלונים הגדולים, הופכת את אווירת החתונה לאווירה מחשמלת וחדשנית, ורוב הקהל רוקד ושר במשך זמן רב ולא עוזב את רחבת הריקודים.

 

לקבלת הצעת מחיר עבור בלונים לחתונה – לחצו כאן

.