בלונים לברית

בשעה טובה ובמזל טוב נולד לכם בן זכר, אתם מתאמים עם מנהלי האולם את המיקום המתאים לכם לחגוג את האירוע המשמח, ומזמינים את המשפחה הקרובה והחברים לחגוג עמכם.

טרנד אהוב מאד הוא קישוט המקום בבלונים לברית כדי לשמח את כל הנוכחים. לא משנה מה גילם של האורחים, כולם אוהבים לראות בלונים ולשחק עימם כך שמדובר ברעיון מקסים ואהוב מאד.

כדי להיכנס לאווירה ולשמח את כולם, מציבים בכניסה קשת רחבה התואמת את גודלה של דלת הכניסה לאולם, המכילה בלונים לברית בצבעי תכלת לבן או בצבעים אחרים על פי בחירת הלקוחות. יש כמה שיטות לעיצוב הבלונים בקשת, בטורים או באופן אלכסוני. בשני המקרים התוצאה היא מרהיבה ומשמחת מאד את באי האירוע.

על הקיר המרכזי תולים שלט ענק "מזל-טוב" מבלונים בגווני כסף או זהב המקבל את פני האורחים הרבים לאולם.

באפן טבעי, מגיעים לאירוע גם ילדים רבים ועבורם מכינים בלונים לברית בדמויות אהובות ומוכרות מתוך סדרות הטלוויזיה הרבות שהילדים נהנים לצפות בהם. הדמויות הללו מקבלות את פניהם של הילדים. ההיצע הוא גדול ויועצי הבלונים שלנו נרתמים לכל משימה ומכינים דמויות כמו מיקי מאוס, דונלד דק, הדמויות השונות של מטוסי על, או כל דמות אחרת שתשמח את הילדים.

הילדים נהנים מאד לראות את הדמויות, להחזיק אותן, לשחק איתן וכמובן להצטלם איתן כך שזו ממש אטרקציה שאהובה מאד על כל הילדים.

במרכזי השולחנות, קושרים בלון הליום ענקי המכיל הדפס המתאים לברית המילה, מוצץ, בקבוק, עגלה וכו' .

הורים רבים מזמינים לאירוע אמן לסדנת בלונים. האמן המנוסה מכין בלונים מיוחדים לברית עבור הנוכחים באולם. הוא מביא עמו שפע של בלונים במגוון עצום של צבעים וצורות, מלמד את הילדים את אופן הניפוח וההכנה של הבלונים וכך הם יוצרים יחד בלונים בצורות של חיות שונות, ודמויות אהובות. הבלונים המעוצבים ככובע מונחים על ראשם של כל אחד מהילדים והם נהנים מאד להסתובב ברחבי האולם כשראשם מקושט בבלונים צבעוניים המעוצבים באופן כה ייחודי.

כמו כן לכך, בלוני הליום גדולים בצבעים שונים ובהדפסים מעניינים מחולקים לחוגגים, כולם נהנים לשחק איתם ברחבי האולם, ויחד נוצרת אוירה כיפית ושמחה במיוחד.

בלונים לברית באולם מעוצבים על ידי המעצבים המומחים שלנו, בעלי הניסיון רב השנים שמחדשים כל הזמן בעיצובים חדשים כמו סטנדים גדולים בצורה של דמויות מצוירות המוצבים באולם, שהילדים משחקים סביבם ואיתם.