פרסום בערוץ 12

פרסום בערוץ 12 – בכדי להכות את השוק

מדוע חברה אחת מצליחה ואילו אחרת נכשלת? מה הופך מנהל אחד לטוב ואילו אחר אינו מצליח? נראה כי ישנם המון דברים המשפיעים על שאלות אלו כאשר בין היתר ניתן להזכיר את ההון האנושי של החברה, את איכות המוצר שלה ואת הספקים של החברה. אך נראה כי משתנה חשוב ביותר המשפיע על הצלחת החברה הוא דווקא מאמצי השיווק והפרסום שלה. מסעות פרסום הן דרך מצוינת לחשוף את החברה שלכם אל לקוחות חדשים ולהגיע לקהלים שונים ומגוונים. ככל שהפרסום שלכם יותר מקורי ויותר מעניין כך סביר שתצליחו להכות את השוק ולהגיע לתוצאות מצוינות. על כן כל כך חשוב להשקיע בפרסומות ולהבטיח כי הן תהיינה ברמה גבוהה. ניתן לומר כי מסע פרסום בישראל ללא פרסום בערוץ 12 הוא מסע פרסום קולקל וברמה נמוכה. ערוץ 12 הוא כיום הערוץ הנצפה בישראל וכל חברה שמכבדת את עצמה חייבת לפרסם בערוץ 12 וזאת בכדי להגדיל את החשיפה שלה ולהגיע לכמה שיותר לקוחות.

פרסום בערו 12

פרסום בערו 12

פרסום בערוץ 12  או 13 מה עדיף?

אחת השאלות החשובות ביותר היא האם לעשות פרסום בערוץ 12 או בערוץ 13. פיצול ערוץ 2 יצר מצב חדש בשוק הפרסום המחייב התאמות והבנה עמוקה של שוק הפרסום החדש בישראל. נראה כי התשובה החכמה ביותר היא שיש לשלב בפרסום בין ערוץ 12 ל-13 בהתאם לנתוני הרייטינג של שני הערוצים. כך תגיעו לתוצאות הטובות ביותר ולא תוותרו על קהל הצופים של אף ערוץ. שילוב בין הערוצים מבטיח את תמהיל הפרסום האיכותי ביותר שיש ומבטיח כי אתם תגיעו לתוצאות הטובות ביותר שיש. אסור לוותר לא על ערוץ 12 ולא על ערוץ 13 אך ניתן להעדיף ערוץ אחד על פני השני ואת זאת חשוב לזכור. אם אתם רוצים לבצע פרסום בערוץ 12 או כל ערוץ אחר הכתובת שלכם צריכה להיות גאיה זוהר החברה המובילה בשוק הפרסום בטלוויזיה.

פרסום בערוץ 12 – פנו אל גאיה זוהר ולא תתחרטו

פרסום בטלוויזיה הוא המומחיות של גאיה זוהר ואנו מבטיחים לכם כי תקבלו את הפרסומות הטובות ביותר שיש והאיכותיות ביותר שיש. אנו מבטיחים לכם כי אם תפנו לגאיה זוהר לא תתחרטו לרגע ותזכו לחשיפה עצומה של השירות או המוצר שלכם. לגאיה זוהר שורת הצלחות עצומה וחברות רבות אשר היו מרוצות מהשירות וחזרו להפקות נוספות. פנו אל גאיה זוהר ואנו מבטיחים לכם כי תזכו לפרסומות ברמה הגבוהה ביותר שיש.