בגדי ערב צנועים לנשים

 

את כבר יודעת מה את הולכת ללבוש הערב !

החורף מאחורינו וכבר מתחילים להופיע להם ניצני הקיץ. זו היא שיאה של תחילת עונת המעבר. עבור נשים רבות זו עונה מועדפת; לא חם מידי ולא קר מידי, בבוקר חמים והשמש יוצאת ובערב הרוח קרירה ומלטפת. יחד עם זה, עונת המעבר היא מורכבת מבחינה אופנתית. האם כדאי להתלבש בהתאם לקיץ  או שמא עדיף לערום שכבות של ביגוד מפני הקור.

"הבגד עושה את האדם" היא אמירה מוכרת וידועה. הביגוד שאנו לובשים מאפיין אותנו ומספק עלינו רושם ראשוני; בין אם מדובר בבגדי שיגרה ליום יום או בבגדים שאנו לובשים על עצמנו לעבודה.

ומה אם מדובר בשמלות ערב צנועות המיועדות לכן, הנשים?

בין אם זו חתונה, בת מצווה או אולי סתם ערב שגרה בחיק המשפחה או החברות; הביגוד שלך מציג אותך באור מסוים. האם את טיפוס שקט אך יהיר, אדם מופנם או אולי טיפוס אנרגטי, חייכני ופתוח חברתית ?.

הבגדים שאת בוחרת לובשת מספרים עלייך סיפור אישי מסוים!

אם את רוצה דימוי מופנם ואת השקט שלך את יכולה לבחור שמלות קלאסיות, בעלות קו נקי וצבע סולידי כגון שחור או אפור, ובד שנופל ללא חיתוכים מיוחדים או כזה שנשפך. אם את מרגישה קלאסית אך עדיין רוצה למשוך תשומת לב, תוכלי לבחור בשמלות ערב מעוצבות בצבעים שונים. אם את מעוניינת להיראות ייחודית, אולי תרצי לבחור דווקא בשמלה בעלת צבעים עזים או אולי אפילו לשלב כמה צבעים. עדיף שהם יהיו תואמים.
רצוי להתאים את צבע השמלה לצבע העור שלך, אם את בעלת עור בהיר, מומלץ על שמלות ערב מעצבים בצבעים כהים יותר. לבעלות עור כהה, מומלץ כמובן ללבוש שמלות בצבעים בהירים יותר.

מה שבטוח זה, ששמלות ערב לא קונים בכל יום ולכן, כדאי לך לבחור בשמלה שתצליח לספר את הסיפור שלך. מומלץ לבחור בשמלה שתתאים לך ולאישיותך, שמלה שתוכל לשמש אותך במגוון אירועים אך תמיד תישאר ייחודית ורלוונטית. כאמור, שמלות ערב הן לא פריט שקונים בכל יום, ולכן רצוי לרכוש אותן מחנות ידועה בעלת מוניטין.

 

 

  • אצלנו ב-BIANCO NERO, תזכי להיחשף לקולקציות אופנה מגוונות, חגיגיות ומהודרות במיוחד, המיועדות לכל עת ולכל אירוע. האופנה שלנו, מותאמת במיוחד עבורך!

 

 

 

  • רק ב BIANCO NERO, תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות ערב צנועות מעוצבות. כל שמלה מספרת סיפור משל עצמה ומגלמת בין שיפוליה, אופי קסום וייחודי המשתלב בזה שלך .

 

 

בכל פריטי אופנת הנשים הצנועה שלנו, הושקעה מחשבה מרובה בפרטים הקטנים. בגדינו מעוצבים ומעוטרים לכבודך בסגנון אירופאי-קלאסי כובש, אשר יגרום לך להרגיש יחידה במינה!

 

נשמח להזמין ולארח אותך באחד מסניפינו בירושלים או בני-ברק. פרטים מלאים, תוכלי למצוא בלשונית "סניפים".

 

.

.