סדנאות גיבוש

מתי בפעם האחרונה לקחתם את העובדים שלכם ליום כיף? מחקרים מלמדים כי עובדים החשים נוח עם העובדים האחרים מתמקדים יותר בעבודה ופחות בשיחות חולין, מגלים מוטיבציה גבוהה יותר לביצוע העבודה, מפגינים רמות גבוהות יותר של הזדהות עם החברה ופועלים כחלק מהכלל ולא כאינדיבידואלים המושכים כל אחד לכיוונו הוא.

סדנאות גיבוש הוכו כפעילות המאפשרת לעובדים להתחבר אלו עם אלו בנסיבות שאינן נסיבות מלחיצות ואינן מצריכות התמקדות בעבודה או בתנאים מחמירים אחרים. ערבי גיבוש מטעם מקום העבודה מסייעים לעובדים להבין שהם לא רק "מכונות יצרניות" אלא קומץ של אנשים הנועדים אלו עם אלו ומתאפיינים במטרה אחת גדולה ומשותפת: זו היא מטרת החברה.

סדנאות גיבוש חוויתיות לעובדים שלכם

כאשר החברה מצליחה יותר, כך העובדים מתוגמלים יותר ולהיפך. מנהלים שהשכילו להבין את החשיבות והיתרונות הרבים הקיימים ביצירת תנאים גבוהים והשקעה ברווחת העובדים, מדווחים כי אנשי הצוות שלהם פחות נוטים לאחר למקום העבודה, מגלים יותר רצון להישאר במשרד לאחר שעות העבודה על מנת לסיים את המטלות שלהם, מגלים נכונות לעזור ולשתף פעולה עם העובדים האחרים ומגלים נאמנות גדולה הרבה יותר למקום העבודה עצמו.

מציאות זו היא אינה בלתי אפשרית. הלכה למעשה, באמצעות השקעה בעובדים והשתתפות בסדנאות גיבוש מקצועיות ומושקעות, העובדים שלכם ירצו להגיע למקום העבודה ויראו הרבה יותר נכונות לקחת חלק פעיל במטלות היומיומיות הנדרשות מהם. על מנת להפוך את העובדים שלכם לאנשים יצרנים, מחייכים, הנהנים מעבודתם ואוהבים להשקיע בה, כל מה שצריך הוא להוציא את הראש מהקופסה ולתת להם את מה שהם באמת זקוקים לו:

אוויר לנשימה, הבנה שהם פה לא רק בשביל לעבוד, שחושבים עליהם ולא רק בהקשר של עבודה ואת היכולת להתחבר לעובדים האחרים ללא המסכות של התפקידים השונים. הקרבה הנוצרת בערבי גיבוש הנערכים עבור עובדים במקום העבודה היא בין הגורמים המשמעותיים המשפיעים על שמחת החיים במשרד, על החיוכים והצחוקים, על אווירת הגיבוש ועל ההווי החברתי, התחושה שמשדרת החברה ללקוחות שלה.

ערב גיבוש עם גרפולוג שיגלה לכם מי אתם בדיוק

ערבי גיבוש מסייעים לחברה לשדרג את עצמה ואת השירותים שהיא מעניקה ללקוחותיה. כאשר עובדי חברה שעברו סדנאות גיבוש מקצועיות נתקלים בקשיים מסוימים, עובדים אחרים מיד נחלצים לעזרתם. ניתן לראות בקלות את ההבדלים בין עובדים שעברו הכשרות חברתיות ופעילויות גיבוש שונות ובין עובדים שלא עברו הכשרות שכאלה. סדנאות גיבוש גורמות למקום העבודה והאווירה שהוא מציע להיות שונה בתכלית כאשר מדובר במשרד שעובדיו מכירים אלו את אלו ועברו ביחד דבר אחד או שניים.